14.02.2018. / 18:09h Fudbal - Rođeni slavili sa 2:1

Velež u Mostaru bolji od Iskre

Danas je na pomoćnom terenu Stadiona Rođeni odigrana prijateljska utakmica između Veleža i Iskre iz Bugojna. Na kraju, Rođeni su slavili rezultatom 2:1, golovima Mujanovića i Brandaa.

Od prve minute na teren su istrčali: Bobić – Memić, Zvonić, Mrgan, Doljančić – Valencia, Rodrigo – Behram, Ovčina, Kulović – Mujanović.

Rođeni su poveli u 5. minuti, golom Mujanovića, što se na kraju ispostavilo rezultatom prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu priliku za igru su dobili Tipura, Ćosić, Kuduzović, Isić, Mujezinović, Adriano i Brandao.

U 69. minuti Brandao sa penala, kojeg je iznudio Adriano, dovodi Velež u vodstvo od 2-0. Do kraja utakmice, Iskra je pred sami kraju utakmice smanjila na 2:1, što je na kraju bio i konačan rezultat.