18.03.2018. / 23:22h Fudbal - Ligue 1

Depay donio pobjedu Lyonu na Velodromeu

Marseille je u okviru 30. kola Ligue 1 dočekao ekipu Lyona i pretpio poraz od 3:2.

Marseille je bolje otvorio susret, je u 31. minutu na asistenciju Ramija pogodio Rolando i tako domaće doveo u vodstvo.

Međutim, na samom kraju poluvremena Rami trese mrežu svoje ekipe i Lyonu donosi poravnanje.

U drugom poluvremenu gosti su zaigrali bolje, pa golom Aouara stižu do preokreta, da bi u 84. minutu Mitroglu svojim pogotkom donio poravnanje i meč uveo u nevjerovatnu završnicu.

U uzbudljivoj završnici bolje se snalazui Lyon, pa golom Depaya u 90. minutu stiže do pobjede od 3:2.