16.04.2018. / 23:10h Fudbal - Premiership

Crouch i Carroll pogađali u remiju West Hama i Stokea

West Ham je u okviru 34. kola na svom terenu dočekao ekipu Stokea, a susret je završen sa rezultatom 1:1.

Prvo poluvrijeme susreta zaista nije bilo gledljivo, tek po nekoliko poluprilika na obje strane, ali bez ikakvog učinka, pa se na odmor otišlo sa početnih 0:0.

U drugom dijelu igre Lambert u igru ubacuje Petera Croucha, te počinje igrati sa dva napadača, što mu se isplatilo u 79. minutu kada ovaj visoki napadač trese mrežu Čekićara i Stokeu donosi prednost od 1:0.

Međutim, u 85. minutu Moyes na teren ubacuje Andya Carrolla, koji samo pet minuta kasnije pogađa i West Hamu donosi poravnanje, a na kraju i vrijedan bod u ovom susretu.

Stoke je ovim remijem se izjednačio sa Southamptonom koji ima utakmicu manje, pa ih tako očekuje veoma težak zadatak ukoliko žele da ostvare ostanak u Premier League i naredne sezone.